Ужгородка

Новини Закарпаття

Долженков: Росія не піде військовими діями, доки не буде сертифіковано “Північний потік-2”

Російська Федерація не піде військовими діями, доки не буде сертифікований “Північний потік-2”.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ  голова політради партії “НАШІ” Олександр Долженков.

“Нагнітання ситуації, пов’язано з нібито концентрацією російських військ на українському кордоні, яке здійснюється багатьма ЗМІ західних країн і веде до того, що йде фактично підвищення ставок перед майбутніми домовленостями в тому числі і між США та Росією”, – сказав Долженков.

Також він додав, що західні ЗМІ поширюють інформацію про нагнітання ситуації на Донбасі, що втягнути РФ у кризову ситуацію та змусити її піти на поступки.

“Я думаю, що це нагнітання здійснюється для того, щоб залучити РФ в якусь авантюру керівництва, тобто створити кризову ситуацію, можливо, за рахунок України для того, щоб змусити Росію піти на якісь поступки. Зараз росіяни створили зброю, яка може вражати супутники, а в американців такої зброї немає і це створює певні загрози у геополітичному розкладі в майбутньому. Тому, щоб довести ситуацію до кризової точки, потрібно, щоб десь загострився конфлікт і однією з таких ситуації є неврегульований конфлікт на Донбасі. Але я хочу сказати, що Росія не піде з військовими діями, поки не буде сертифікований “Північний потік-2”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору