Ужгородка

Новини Закарпаття

Два заводи, які виробляють кисень для COVID-хворих, раптом стали на ремонт, – екс-нардеп

Народний депутат попередніх скликань Валерія Заружко розповіла про критичну ситуацію з киснем для хворих на COVID-19 у Хмельницькій області.

Своїми думками Заружко поділилася в ефірі телеканалу НАШ.

“Нам же міністр охорони здоров’я бадьоро рапортує, що у нас із киснем все добре, і наводить приклад Хмельницької області. Тільки Хмельницька область у нас одна, і якщо ми подивимося статистику, то ми побачимо, що споживання кисню з початку жовтня до початку листопада зросло з 279 тонн до 378. І що у нас критичне навантаження на інфраструктуру спостерігається у дев’яти областях, де ситуація дуже серйозна”, – зазначила екс-нардеп.

Також Валерія Заружко розкритикувала українську владу за провал із постачанням кисню до лікарень для COVID-хворих.

“На превелике щастя, державі в черговий раз допомагає великий бізнес, безоплатно поставляючи кисень. Інакше критична ситуація з захворілими людьми, які перебувають у лікарні, і яким держава не змогла б забезпечити потрібну кількість кисню, була б просто патова. У нашій країні справді можна не понести покарання за те, що два заводи, які виробляють кисень, раптом стали на плановий ремонт”, – підсумувала Заружко.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору