Ужгородка

Новини Закарпаття

Піскун прокоментував замах на Лещенка: Цей замовник вже був на гачку у правоохоронців

Замовник замаху на міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка раніше вже фігурував у правоохоронців у такі ж самій справі.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-генеральний прокурор України Святослав Піскун.

“Я таке чув, що особисто до Лещенка мали майнові питання ті, хто замовили вбивство. Мені здається, що це вбивство не було пов’язане з виконанням Романом Лещенком його службових обов’язків.  А чи він міністр, чи прем’єр-міністр, чи він двірник – це взагалі немає жодного значення, хотіли вбити людину, замість того, щоб судитися з ним, захищати свої майнові цілі, звичайно це злочин. Мені сказали, що до того цей замовник вже був на гачку у правоохоронних органів за замовлення раніше якогось вбивства, яке імітували, тоді мені цікаво, чому його не заарештували, щоб він не замовив ще одного вбивства?”, – розповів Піскун.

Зазначимо, що глава Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський повідомив, що на Романа Лещенка готували замах.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору