Ужгородка

Новини Закарпаття

Співак про 1000 Зеленського: Афера – нічого з цього не буде

З точки зору бюджету України та фінансів 1000 гривень від президента України Володимира Зеленського – це афера, тому що у бюджеті немає таких грошей для всіх вакцинованих українців.

Таку думку висловив керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак в ефірі телеканалу НАШ.

“Коли Шмигаля спитали, де будуть брати гроші на виплату вакцинованим, він теж не знає, сказав, що у загальному фоні бюджету, тобто ти платиш податки і з цих податків хочуть щось зробити, щоб гроші з’явились в “Дії” на спортзали і так далі – це абсолютне безглуздя навіть не тільки з морально-етичної точки зору, у наших дідусів та бабусь не вистачає грошей на ліки, а не те, що сходити у фітнес-клуб”, – розповів Співак.

Також він додав, що в бюджеті України немає зайвих 9 мільярдів гривень.

“Це абсолютне безглуздя з точки зору бюджету і фінансів, це просто афера і нічого з цього не буде. На сьогодні дев’ять мільйонів українці вакциновані, множимо 9 млн на тисячу – це 9 мільярдів і виникає питання: у нас є зайві 9 мільярдів? Відповідь: немає”, – сказав він.

Нагадаємо, що Зеленський пообіцяв виплатити 1000 гривень кожному вакцинованому українцю.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору