Ужгородка

Новини Закарпаття

Українські прикордонники затримали 15 мігрантів із Білорусі

Державна прикордонна служба затримала 15 іноземців з Близького Сходу, які намагалися потрапити на територію України з Республіки Білорусь.

Про це повідомила прес-служба ДПСУ. 

Зазначається, що 15 іноземців прямували рейсовим автобусом з Мінська, наголосивши, що прямують в Україну з метою туризму.

“У ході додаткової перевірки охоронці кордону з’ясували, що іноземці, серед яких четверо підлітків, кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та одразу ж попрямували у Гродненську область. З їх слів, оглянувши “визначні пам’ятки” на заході сусідньої республіки мандрівники вирішили завітати ще й в Україну”, – йдеться у повідомленні. 

Подорожні запевняли, що в Україні їх найбільше цікавлять краєвиди Львівщини, звідки вони, начебто, планували повернутися додому.

Проте такий туристичний маршрут не переконав правоохоронців та не став підставою для підтвердження мети їхньої подорожі.

Також встановлено, що більшість із зазначених осіб мали паспорти, видані практично в один період, у вересні – жовтні цього року.

Наразі військовослужбовці Держприкордонслужби прийняли рішення щодо не пропуску та повернення мандрівників до Республіки Білорусь, адже вказані особи не мали підстав для в’їзду на територію нашої держави.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-нардеп Борислав Розенблат наголосив, що Україна втратила своє власне виробництво, тому з електроенергією нам не ніхто не допоможе.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору