Ужгородка

Новини Закарпаття

Гайдай про розслідування Bellingcat: Чергова, не дуже вдала атака на Зеленського

Політичний експерт Валентин Гайдай заявив, що розслідування Bellingcat може бути черговою атакою на президента Володимира Зеленського.

Свою думку він вирази у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Я думаю, що це чергова не сильно вдала й потужна атака на Зеленського в контексті останній подій по офшорах, наприклад. Потім, за неофіційною інформацією, сварки з фінансово-промисловими групами Офісу президента. Можливо, це також низка подій у цьому ланцюжку. Олександр (Дануца, нардеп, – ред.) сказав, що голова Офісу президента Єрмак не має впливу на військову розвідку. А з іншого боку, чому Єрмак постійно контактує з тими ж американцями, замість Зеленського”, – розповів він.

На його думку, можливо перенесли цю спецоперацію, щоб встановити перемир’я на Донбасі.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору