Ужгородка

Новини Закарпаття

Дануца: Неважливо хто президент – Порошенко чи Зеленський, армія має посилюватись

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Дануца заявив, що будь-який президент України повинен турбуватися про нацбезпеку країни, тому армія має тільки посилюватися.

Про це він сказав у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Я думаю, що армія сьогодні оновлюється й оновлюється на належному рівні. Той військовий парад, який ми бачили, доводить наочно. Це крім того, що не можна було показати на військовому параді”, – розповів він.

На це відреагував екс-нардеп Сергій Хлань. Він заявив, що це заслуги не Зеленського, а Порошенка:

“Все, що ви перерахували, все було законтрактовано й почало поставлятися за часів Порошенка. А те нове озброєння, що було на параді, як раз були ще до того, як ви прийшли до влади. За два роки ми побачили, що Укроборонпром фактично знищений”.

Дануца відповів, що це не правда.

“Я вважаю, яке б не було прізвище президента – Порошенко чи Зеленський, що стосується захисту держави, то тут має бути єдина позиція – армія має посилюватися”, – сказав нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору