Ужгородка

Новини Закарпаття

Препарати для зміцнення серця і системи кровообігу. Профілактика серцево-судинних захворювань

В аптеці D.S. можна придбати безрецептурні препарати, що підтримують кровоносну систему, препарати крові та кровозамінники. Серед них є ліки, які підтримують нормальний рівень холестерину і артеріального тиску, антикоагулянти, протинабрякові препарати, що застосовуються при дефіциті заліза, а також зміцнюють серце. Ви також можете купити препарати, що підтримують правильне функціонування кровоносних судин, включаючи полегшення симптомів геморою і варикозного розширення вен.

Зміст

  • 1Призначення препаратів
  • 2Будова і функції кровоносної системи
  • 3Профілактика серцево-судинних захворювань

Призначення препаратів

Ліки та дієтичні добавки, багаті інгредієнтами, що поліпшують роботу серця і зміцнюють систему кровообігу, використовуються для профілактики серцево-судинних захворювань, таких як серцеві напади, атеросклероз або венозні згустки. Їх основна мета – нормалізувати рівень холестерину і знизити підвищений артеріальний тиск. В аптеці пропонується ряд лікарських засобів, в тому числі трав’яні збори, що містять, зокрема, екстракти глоду, артишоку, пажитника, а також добавки на основі масел, багатих ненасиченими жирними кислотами омега-3.

Лікувальні препарати, такі як кровозамінники в інфузійних розчинах, використовують частіше, ніж кров від донора.

Люди, які страждають варикозним розширенням вен, можуть вибирати з гелів і мазей, спрямованих на зміцнення кровоносних судин і зменшення відчуття тяжкості в кінцівках. Також існують протигемороїдальний препарати з протизапальними і знеболюючими властивостями.

Будова і функції кровоносної системи

Система кровообігу складається з судин, по яких транспортують кров і лімфу. Його функціонування дозволяє тілу зберігати рівновагу, незважаючи на мінливі зовнішні умови. Його можна розділити на два додаткових комплексу: систему кровообігу і лімфатичну систему.

Основні завдання системи кровообігу включають транспортування крові, а разом з нею кисню, поживних речовин і гормонів до тканин організму, а також видалення вуглекислого газу і непотрібних продуктів обміну. Крім того, він відповідає за імунітет організму і призначений для підтримки постійної температури тіла і pH.

Серце – це центр кровоносної системи. До нього ведуть вени, за якими до нього повинна надходити кров з тканин. Артерії, в свою чергу, транспортують перекачується кров до капілярних кровоносних судинах, таким чином забезпечуючи тканини киснем і живильними речовинами і регулюючи кров’яний тиск.

Лімфатична система, з іншого боку, складається з лімфатичних вузлів, лімфатичних судин і біологічної рідини. Основне завдання цієї системи – циркуляція рідин в організмі і захист від інфекцій.

Профілактика серцево-судинних захворювань

До найбільш частих захворювань системи кровообігу відносяться артеріальна гіпертензія, атеросклероз, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба, аритмії і серцеві неврози, а також інсульт. Інші стани, які можуть виникнути, якщо ваші кровоносні судини не функціонують належним чином, включають геморой і варикозне розширення вен.

У профілактиці захворювань серця і системи кровообігу найголовніше – підтримувати адекватний рівень холестерину і артеріального тиску. Ключову роль в цьому випадку грає правильно збалансована дієта (багата фруктами, овочами і ненасиченими жирними кислотами) і здоровий спосіб життя (заняття спортом, відмова від стимуляторів і стресів, достатній сон).

Щоб знизити ризик серцевих захворювань, а також для підтримки лікування серцево-судинних захворювань, ви можете використовувати препарати, що підтримують роботу серцевого м’яза і кровоносних судин. В аптеці, крім іншого, можна придбати дієтичні добавки, що містять ненасичені жирні кислоти омега-3, екстракт глоду, гінкго білоба або екстракт артишоку.

Високий вміст холестерину

В аптеці пропонується ряд препаратів, призначених для підтримки необхідного рівня холестерину і, таким чином, зниження ризику серйозних захворювань, таких як атеросклероз. До них відносяться чаї і трави (включаючи артишок, пажитник, глід, лушпиння гречки), а також добавки на основі масел (зародків пшениці, насіння примули вечірньої, конопель та льону), ферментованого червоного рису, рослинних стеролів або екстракту гриба рейши.

Гіпертонія

Як було сказано вище, одним з найпоширеніших захворювань системи кровообігу є артеріальна гіпертензія. Його можна діагностувати при артеріальному тиску 140/90 мм рт. Ст. Або вище. Їм часто страждають повні, літні люди, також це може бути викликано генетичними схильностями. Захворювання сприяє виникненню дуже серйозних захворювань і станів, включаючи інсульт, інфаркт і серцеву недостатність, а також ниркову недостатність і атеросклероз.

Найбільш важливим кроком у зниженні артеріального тиску є дотримання правильної дієти (зі значним скороченням споживання солі), підтримання здорової маси тіла, фізична активність і відмова від куріння і вживання алкоголю. Дієта може бути доповнена добавками, що містять, наприклад, аргінін, екстракти свіжих суцвіть глоду або плодів огірка.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору