Ужгородка

Новини Закарпаття

Атаманюк: Україна – друга після Німеччини енергозахищена країна Європи

Україна – друга країна після Німеччини, яка енергозахищена в Європі, ми до 2013 року експортували газ, вугілля та електроенергію.

Про це розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ економіст Юрій Атаманюк.

“Ми друга після Німеччини енергозахищена країна Європи. До здобуття Незалежності ми експортували все, ще у 2013 році до Майдану, ми експортували все – вугілля, газ, електроенергію. Президент сказав, що все нормально в енергетиці, але не він же спеціаліст в енергетиці, тобто йому розказали, що все буде нормально, а чи буде? Зовсім недавно нам розповідали, що ми будемо купувати електроенергію у Білорусі, казали, що будемо купувати вугілля з Казахстану, але вже нічого не виходить. Ми не працюємо системно, думаючи про майбутнє”, – сказав економіст.

Нагадаємо, що з 18 листопада Міненерго Білорусі зупинило поставки електроенергії в Україну.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору