Ужгородка

Новини Закарпаття

Сивохо про Верещук: Вона прикодае немало зусиль, щоб повернути Донбас

Віцепрем’єр-міністр — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук покаже на що вона здатна і прикладе немало зусиль, щоб повернути Донбас.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ лідер Національної платформи примирення та єдності Сергій Сівохо.

“Нове призначення нового міністра зі справ тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, я пов’язую з цим призначенням великі та серйозні надії. Відзначте, що вона заступивши на посаду міністра, залишилась в ранзі віцепрем’єра і цим наша держава показує, що це питання є пріоритетним, що недостатньо просто міністра, потрібно ще й володіти повноваженнями віцепрем’єра, який зможе мобілізувати всі сили, відомства з будь-якого питання”, – зазначив він.

Також він додав, що Верещук прикладе немало зусиль, щоб повернути Донбас.

“Я знаю Ірину вже певний час,  у нас хороші, довірливі відносини, у нас є професійна симпатія. Я бачу, що вона робить і я бачу, що у неї є честолюбство в хорошому сенсі цього слова. Я думаю, що вона прикладе немало зусиль для того, щоб повернути Донбас”, – сказав лідер Національної платформи примирення та єдності.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору