Ужгородка

Новини Закарпаття

У Саакашвілі розвинулося небезпечне ускладнення, він може впасти в кому, – омбудсмен Грузії

У колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі розвинулося небезпечне ускладнення, через яке він може впасти в кому.

Таку заяву зробив омбудсмен Грузії, передає “Новости-Грузия”.

Повідомляється, що у Саакашвілі розвинулося одне з найважчих ускладнень, викликаних тривалим голодуванням, – судоми, спричинені енцефалопатією Верніке.

Медики вказують, що для повної оцінки осередкових процесів у головному мозку потрібно провести дослідження магнітно-резонансної томографії (МРТ), у тому числі МР-венографію. Також рекомендується процедура електроенцефалограми (ЕЕГ).

“Виходячи з того, що стан критичний і з урахуванням очікуваних ускладнень, Народний захисник і група експертів ще раз закликають міністра юстиції/спеціальну пенітенціарну службу негайно перевести Михайла Саакашвілі в належно функціонуючий багатопрофільний госпіталь з більшим досвідом роботи, оскільки очевидні серйозніші ускладнення – вірогідність розвитку епілептичного статусу, викликаного енцефалопатією Верніке, або коми, що може закінчитися смертю”, – йдеться в заяві.

Як НАШ повідомляв раніше, колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі перевели в реанімацію тюремної лікарні. Він знаходиться у свідомості, його стан – стабільний.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору