Ужгородка

Новини Закарпаття

Ляшко: Наша дорога в ЄС, але не в європейському передбаннику стояти з подачками за кредити, а гідно жити

Україна однозначно прямує до Європи, але не для того, щоб у передбаннику європейському стояти з подачками за кредити, а достойно жити. 

Таку думку висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу НАШ. 

“Вважаю, нам треба будувати Європу та європейські стандарти в Україні. Ви кажете дійти до Європи, НАТО. Але якими дійти, в якому стані дійти? Голих та босих туди справді не беруть. Це треба не для них, а для нас незалежно від того дійдемо ми туди чи ні. Ми самі повинні бути розвинуті. Будемо сильні, не ми будемо у двері стукати, а нас попросять вступити в той чи інший союз. Наша дорога однозначно до Європи, але не в передбаннику європейському стояти з подачками за кредити, а достойно жити”, – наголосив Ляшко. 

Також екс-нардеп порівняв зарплати в Україні, Молдавії та Польщі.  

“Подивіться сьогодні де Польща, а де ми. У нас зарплати менші, ніж у Молдавії. От до чого довели країну. Подивіться на бюджет цього року. На 200 грн піднімають зарплату”, – додав лідер Радикальної партії.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору