Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна має стати центром Євразії, – Мураєв

Україна має бути майданчиком для переговорів та генератором нових передових ідей, лідером континенту, а також центром Євразії у всіх сенсах цього слова.

Таку заяву зробив лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв під час презентації “Формули країни” на телеканалі НАШ.

“Україна має стати не перешкодою, як велять наші американські та британські нібито друзі, а ініціатором цих процесів. Це в наших інтересах і в інтересах усього континенту. Україна має бути майданчиком для переговорів та генератором нових передових ідей, лідером континенту, центром Євразії у всіх смислах цього слова”, – зазначив Мураєв.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору