Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський: Я став нацменшиною завдяки подіям на Майдані

Аналітик експертного уряду Валентин Землянський вважає, що після Революції Гідності у 2013-2014 рр. вдарили по економіці України.

Свою думку він виразив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Я, наприклад, завдяки подіям на Майдан став нацменшиною. Мене чудово ідентифікували, жму руку – обіймаю. Чи що це дало з соціально-економічної точки зору? Гідність та свобода починаються з можливості та поваги до себе. Звідси вже й гідність та свобода держави – суверенітет, як називається. Кожен з нас має свій власний суверенітет у взаємодії з державою в тому числі. Ось це все було помножено на нуль. Моя особиста думка – я не вважаю події на Майдані революцією. Більш того, я вважаю, що це був один з чергових етапів удару по суверенітету та економіки незалежної України”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору