Ужгородка

Новини Закарпаття

Мовчан: Вибачаюсь перед українцями за деяких своїх колег

Народний депутат від “Слуги народу” Олексій Мовчан вибачився перед українцями за своїх колег, які неодноразово потрапляли в скандали.

Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Коли в Україні влада була хорошою? Я інколи читаю пости американський конгресменів, дивлюсь, що у нього пишуть в коментарях під постом і звіряю зі своїми. В принципі, тільки мова відрізняється…Я хочу перепросити в українців за деяких своїх колег, які, на жаль, потрапляли в якійсь скандали, й, думаю, будуть потрапляти. Не всі люди були готові до влади, але це не масова історія, а виключення. Треба аналізувати всіх, а не судити всіх по одному”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору