Ужгородка

Новини Закарпаття

Землянський: Росія зараз не тягне вторгнення до України – ні економічно, ні політично

Аналітик експертного уряду Валентин Землянський вважає, що Російській Федерації наразі невигідно вторгатися повномасштабною війною в  Україну ні економічно, ні політично.

Свою думку він виразив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Методи ведення сучасної війни трошки відрізняються від Великої Вітчизняної війни. За 70 років вони дуже сильно змінилися, це показують конфлікти, які ми бачимо локально по всьому світу. Крім політтехнологічного змісту я тут нічого не бачу. США продовжують грати свою війну. Цікава новина, яка на тому тижні пройшла відносно економічного включення ОРДЛО, указ Путіна. Це дуже серйозне рішення, це ще один крок до асиміляції території. Також є питання по “Північному потоку-2″. Для Росії не вигідні ніякі конфлікти й форс-мажори до моменту закінчення реалізації цього проекту. Давайте обговоримо питання вторгнення Російської Федерації сюди. Економічно вона його не тягне, політично для РФ сьогодні не вигідно посилювати й без того напружені відносини з Брюсселем”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору