Ужгородка

Новини Закарпаття

Дмитрук: Давайте відправляти продовольство до Донецька в обмін на вугілля

Позафракційний народний депутат Артем Дмитрук заявив, що Україна може укласти договір з ОРДЛО – відправляти продовольство в Донецьк в обмін на вугілля.

Своєю думкою він поділився у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Питання транзиту газу дістало наших громадян, бо вони вже прекрасно знають, що газ є на нашій території й ми маємо його не купляти, а видобувати. Це питання дістало наших західних партнерів та друзів.  Я хочу нагадати, що в нашій країні добувається 34 млрд кубів газу. 40% нашої економіки знаходиться в тіні. Прем’єр-міністр каже, що треба робити транзит, інші чиновники звинувачують Білорусь та Росію. Відбувається якийсь момент й вони починають говорити про якусь купівлю та транзит. Прем’єр-міністр повинен заявити, що треба починати ревізію в галузі й через 3 місяці наша країна буде енергетично незалежною не тільки газі, але й у вугіллі.  В Донецькій області шахти закривають, бо немає попиту на них, а  ми вугілля чекаємо невідомо від кого”, – розповів він.

За його словами, Україна може отримувати вугілля із шахт Донбасу по мінімальній ціні.

“Щоб не платити гроші за нього давайте зробимо обмін – продовольство на енергоресурс. Будемо направляти все, що необхідно в Донецьк, а вони в обмін нам будуть відправляти вугілля”, – додав нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору