Ужгородка

Новини Закарпаття

Лазарєв: Єдиний шанс зберегти нашу ГТС – тристоронній консорціум

Політолог Олександр Лазарєв заявив, що Україна має вести переговори з Росією щодо транспортування газу через нашу територію.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Контракт, який підписаний у нас з Газпромом передбачував у нас зменшення транзиту – 40 млрд зараз транзитуємо по контракту. Цей контракт закінчується у 2024 році. Що буде після 2024 року варто задуматися. Т е, що каже зараз Шмигаль також не контрпродуктивно з точки зору досягнення цілі й поставлених задач, про які вони говорять. Необхідно вести тристоронні перемовини. Не може бути транзиту без переговорів з російською Федерацією. Ми хочемо гнати російський газ через нашу ГТС, Якщо ми убудемо розмовляти тільки з покупцем, але не будемо розмовляти з постачальником це не дасть ніякого результату. Ми просто втратимо час”, – розповів він.

За його словами, єдиний шанс зберегти нашу ГТС – тристоронній консорціум.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору