Ужгородка

Новини Закарпаття

Якубін: У Байдена готуються до зустрічі з Путіним, але ймовірність конфлікту є незначною

Президент США Джо Байден готується до зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним, де будуть частково обговорювати України.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ кандидат політичних наук Олексій Якубін.

“У Байдена насправді готуються до зустрічі з Путіним. Не секрет, що у Байдена дуже сильно впав рейтинг всередині США, потрібно виправдовуватись, чому він має провести другу зустріч з Володимиром Путіним, як це було весною, коли на піку медійного загострення, коли обговорювався потенційний конфлікт, то відбулась зустріч Байдена та Путіна. Я думаю, що тут буде повторення історії. Байдену потрібно, щоб американська громадська думка була готова до того, що він зустрінеться з Путіним і він буде частково говорити про Україну”, – сказав він.

За його словами ймовірність військового конфлікту є незначною.

Зазначимо, що у Міноборони України повідомили, що 92 тисячі російських військових наразі сконцентровано біля кордонів.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору