Ужгородка

Новини Закарпаття

Лутковська про провал спецоперації з “вагнерівцями”: Політична відповідальність Зеленського

Провал спецоперації з “вагнерівцями” – це політична відповідальність президента України Володимира Зеленського.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-уповноважений ВР України з прав людини Валерія Лутковська.

“Мені здається, що в даному випадку це питання політичної відповідальності президента Зеленського. Йдеться про те, що в питаннях, які можуть належати виключно до компетенції головнокомандуючого, він дозволяє собі мати при собі людину, яка передає його прохання. Було це прохання чи ні, була ця вказівка від Зеленського – ми вже цього ніколи не дізнаємось і саме у зв’язку з цим це його політична відповідальність, що він допустив створення такої ситуації в нашій державі”, – сказала вона.

Нагадаємо, 17 листопада журналісти Bellingcat за участю The Insider опублікували розслідування спецоперації українських спецслужб, в ході якого розвідникам вдалося вивезти з Росії десятки найбільш значущих бойовиків ПВК Вагнера, причетних до військових злочинів в Україні. 

У розслідуванні йдеться про те, як українським розвідникам вдалося завербувати бойовиків ПВК Вагнера й отримати з них прямі докази їхньої участі у військових злочинах.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору