Ужгородка

Новини Закарпаття

Лутковська про мітинг під ОП: Єрмаком жертвуватимуть, але не зараз

Головою Офісу президента Андрієм Єрмаком жертвуватимуть, коли це буде вже буде остання необхідність, щоб відволікти суспільство. 

Таку думку висловила адвокат, екс-уповноважена ВР України з прав людини Валерія Лутковська в ефірі телеканалу НАШ. 

“Думаю, зараз просто не час. Я думаю, Єрмаком будуть жертвувати тоді, коли це буде вже буде остання необхідність, щоб відволікти суспільство, щоб кинути певну кістку тим, хто цього вимагає. Для цього його дійсно використають, але зараз не те напруження пристрастей, щоб пожертвувати тією людиною, яка разом з тобою пройшла певні речі”, – наголосила Лутковська. 

Нагадаємо, поблизу Офісу президента в центрі Києва у неділю, 21 листопада, сталися сутички між учасниками акції до Дня гідності та свободи та поліцією. Мітингувальники вимагають відставки голови Офісу Андрія Єрмака.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору