Ужгородка

Новини Закарпаття

Київ не планує наступальну військову операцію на Донбасі, – Кулеба

Україна залишається відданою пошуку дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі та не планує наступальну військову операцію. 

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter. 

Голова МЗС зазначив, що російська сторона підвищила інтенсивність дезінформації, включаючи неправдиві звинувачення України в нібито підготовці до військового наступу на Донбасі.

“Офіційно: Україна не планує наступальну військову операцію на Донбасі. Ми віддані пошуку політико-дипломатичного вирішення конфлікту”, – зазначив Кулеба.

Також він додав, що Україна продовжує працювати над пожвавленням нормандського формату.

“Ми закликаємо РФ взяти конструктивну участь у дипломатичних зусиллях з мирного врегулювання замість того, щоб їх підривати. Водночас, українська дипломатія продовжує працювати над зміцненням обороноздатності нашої держави з метою стримування Росії від подальших агресивних дій”, – додав міністр.

РФ підвищила інтенсивність дезінформації, включно з хибними звинуваченнями України у нібито підготовці до військового нападу на Донбасі. Офіційно: Україна не планує наступальної військової операції на Донбасі. Ми віддані пошуку політико-дипломатичного розв’язання конфлікту 1/3

— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) November 22, 2021

Як НАШ повідомляв раніше, кандидат політичних наук Олексій Якубін заявив, що президент США Джо Байден готується до зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним, де будуть частково обговорювати України.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору