Ужгородка

Новини Закарпаття

Марунич: Епоха кінця режиму Зеленського вже стартувала, він неминучий і близький

Епоха кінця режиму президента Володимира Зеленського вже стартувала і він неминучий і близький.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ експерт з енергетичних питань Дмитро Марунич.

“Чи буде нова революція, то це дуже маловірогідно. Всі події 2014 року привели до втрати близько 15% територій, глибока соціально-економічна криза і таке інше”, – розповів Марунич.

Також він додав, що Володимир Зеленський зумів навколо себе об’єднати фронт, який раніше не об’єднувався.

“Зеленський зумів навколо себе об’єднати цілий фронт суб’єктів, які раніше, як здавалось, були не об’єднуючими в принципі. Тому всі ці подій говорять про одне, що епоха кінця режиму Зеленського вже стартувала, він неминучий і близький”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору