Ужгородка

Новини Закарпаття

Революція Гідності почалася не проти Януковича, а через цінності та ідеї Майдану, – екс-нардеп

Революція Гідності  2013 році розпочалася не проти тодішнього президента України Віктора Януковича, а через відмову від курсу на євроінтеграцію та підписання угоди про асоціацію з ЄС. 

Про це розповів народний депутат попередніх скликань Іван Рибак в ефірі телеканалу НАШ. 

“Треба пригадати, що події 21 листопада 2013 року, саме Революція Гідності, розпочалася не проти якоїсь певної персони, не проти Януковича. Це все ж таки була революція за цінності”, – наголосив екс-нардеп. 

Також він нагадав, що саме вивело українців у 2013 році на Майдан. 

“У нас до кожного президента знайдуться люди, які будуть писати плакати, що його геть. Але самі події пригадайте: відмова від курсу на євроінтеграцію, від підписання угоди про асоціацію з ЄС. Тому не сам Янукович, а такі його рішення вивели людей. Люди втомилися від обману, маніпуляцій”, – додав Рибак.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору