Ужгородка

Новини Закарпаття

Іванова: У Путіна свій план, який не залежить від спецоперації з “вагнерівцями”

У президента Росії Володимира Путіна є свій план і жодні спецоперації не змінять його намірів.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ представник української делегації в ТКГ Тетяна Іванова.

“На мою думку, незалежно від того, чи ця операція з “вагнерівцями” завершилася б, чи ні, у Путіна є свій план за яким він чітко йде. Цей план дуже амбітний і незалежно від цієї операції він йшов по своєму плану. Поки він не знайде, яким чином йому пробити сухопутну дорогу в Крим або ще щось вигадає, він буде йти за своїм планом, незалежно від жодних операцій”, – сказала Іванова.

Нагадаємо, 17 листопада журналісти Bellingcat за участю The Insider опублікували розслідування спецоперації українських спецслужб, в ході якого розвідникам вдалося вивезти з Росії десятки найбільш значущих бойовиків ПВК Вагнера, причетних до військових злочинів в Україні. 

У розслідуванні йдеться про те, як українським розвідникам вдалося завербувати бойовиків ПВК Вагнера й отримати з них прямі докази їхньої участі у військових злочинах.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору