Ужгородка

Новини Закарпаття

Тимошенко: Нас поставили на коліна – ми цілком залежимо від Росії та Білорусі

Україну поставили на коліна, тому що ми залежимо від постачання електроенергії з Росії та Білорусі.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ лідер фракції ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко.

“Реальний порятунок буде, якщо Білорусь і Росія не вимкнуть рубильники по перетоках електроенергії, тобто по постачанню електроенергії в Україну. Тому що у нас не закачаний газ, не покладене вугілля, не забезпечено все, що потрібно для опалювального періоду і це означає, що нас поставили практично на коліна”, – сказала Тимошенко.

Також вона додала, що передання аварійних перетоків означає, що в країні надзвичайний стан.

“Якби ми зараз були від’єднані від Росії та Білорусі, то все, у нас не вистачало б електроенергії. Тому що зараз йдуть аварійні перетоки і про це сказав сам уряд, а аварійні перетоки – це означає надзвичайний стан”, – зазначила вона.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору