Ужгородка

Новини Закарпаття

Програма має дві цілі: Шмигаль розповів про 1000 грн за вакцинацію проти COVID-19

Програма виплати тисячі гривень усім вакцинованим українцям має дві цілі: підтримка малого та середнього бізнесу, а також мотивація людей до вакцинування від COVID-19.

Про це йдеться на сайті Урядового порталу.

“Ми підтримаємо 5 напрямків бізнесу, які найбільше постраждали під час пандемії. Це креативні індустрії, кіно та театри, музеї, спортивні центри та внутрішні залізничні та авіаперевезення. Ця підтримка буде значною, якщо врахувати, що ми ставимо за мету вакцинувати 20-24 млн українців”, – розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Також голова уряд наголосив, що скористатися програмою зможуть усі українці, щеплені двома дозами вакцини, незалежно від того, коли вони її отримали.

“Програмою зможуть скористатися через додаток або портал “Дія” ті, хто мають відповідні COVID-сертифікати. “Дія” сформує віртуальну платіжну картку, якою можна буде скористатися для оплати послуг у певних напрямках”, – розповів глава уряду

Варто зазначити, що програма діятиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022 року.

Як НАШ повідомляв раніше, Кабінет Міністрів врахує пропозиції від громадськості та народних депутатів щодо напрямків використання 1 тисячі грн для громадян, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору