Ужгородка

Новини Закарпаття

Екс-нардеп Герман: Де ті 23%, які підтримують Зеленського? Ми чуємо тільки “ганьбу” навколо нього!

Екс-нардеп Анна Герман прокоментувала похід президент Володимира Зеленського до алеї Героїв Небесної Сотні у Києві, під час якого йому вигукували “ганьба”. За її словами, це свідчить про дуже погану роботу Офісу президента. 

Своїми думками Герман поділилася в ефірі телеканалу НАШ. 

“Коли я дивилася, як втікав президент від Небесної сотні, я подумала, а де ті 23%, які зараз нібито його підтримують? Чого їх там нема, а лише люди кричать йому “ганьба”? Це означає, що команда президента, та внутрішня, в офісі, дуже погано працює. Кожен раз, коли президент іде на будь-які заходи, йде спочатку передова група, яка вивчає ситуацію, дає сигнал і каже, як себе вести президентові”, – наголосила екс-нардеп. 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у неділю, 21 листопада, взяв участь у заходах із вшанування пам’яті активістів Євромайдану на алеї Героїв Небесної Сотні у Києві. Під час заходу від членів сімей Небесної Сотні, що зібралися біля меморіалу з портретами загиблих учасників Революції Гідності, доносилися вигуки “Ганьба!”, “Зрадник!” та “Малорос!”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору