Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна, щоб пережити зиму, зобов’язана покладатися на оголошених ворогів – Білорусь та Росію, – Тимошенко

Україна, щоб не розвалити енергосистему та не заморозити власні тепломагістралі, зобов’язана покладатися на дві країни, які оголошені ворогами – Білорусь і Росія. 

Про це заявила лідер фракції ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу НАШ. 

“Я сказала про шпагат, на якому сьогодні сидить влада. Україна, щоб пережити зиму, не розвалити енергосистему, не заморозити наші теплові магістралі, зобов’язана покладатися на дві країни, які оголошені ворогами, з якими найгірші стосунки – Білорусь і Росія. Так провели політику, що тепер ми прямо та імперативно залежні”, – розповіла політик. 

Зокрема, Юлія Тимошенко наголосила, що того вугілля, що є в українських сховищах, вистачить лише до середини грудня. 

“Враховуючи те, що перша моя посада в уряді була віце-прем’єр-міністр паливного енергетичного комплексу, я вам скажу, що того вугілля, що лежить, десь вистачить на половину грудня ще”, – додала нардеп.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору