Ужгородка

Новини Закарпаття

САП вручила нардепу Шахову підозру про нібито приховування майна на 60 млн грн

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила народному депутату від групи “Довіра” Сергію Шахову підозру про нібито приховування майна на 60 млн гривень.

Про це телеканалу НАШ ексклюзивно розповів нардеп Сергій Шахов.

За словами парламентаря, влада робить такі дії, тому що їм не до вподоби його особиста позиція.

“Мені смішно крізь сльози, що творяться в державі. Сьогодні влада вирішила тиснути на всіх депутатів-опозиціонерів, зокрема, і на Михайла Волинця. Через ті погрози, які були мені, через те, щоб я не виступав із трибуни, щоб я голосував, як скажуть десь з боку Банкової – такого точно не буде. Шахов – пасіонарій, і мене обирали люди. Я не маю права декларувати те, що мені не належить. Жодного запобіжного заходу за цією статтею не передбачається”, – розповів народний депутат.

Також він додав, що ця справа сьогодні не зможе перекрити тему “вагнерівців”, енергетичну та екологічну кризу.

Згідно з даними слідства, до декларації за 2020 рік Шахов не вніс ряд відомостей: житловий будинок у Київській області, ділянка у Київській області, 13 квартир у Києві, 8 машиномісць, 2 будинки, загальна площа яких перевищує 2 тисячі квадратних метрів, 27 земельних ділянок, 2 автомобілі, частки у низці суб’єктів господарювання та доходи від продажу нерухомості.

Зазначається, що за даною статтею нардепу загрожує штраф, громадські роботи або обмеження волі до 2 років.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору