Ужгородка

Новини Закарпаття

Атаманюк: Президент оглядається на радикалів замість того, щоб отримати підтримку народу

Економіст Юрій Атаманюк вважає, що президент Володимир Зеленський віддає перевагу радикальним настроям, а не залучається підтримкою українського народу.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Я переконаний, що президент хоче миру й його риторика найбільш миротворча ніж від тих, від кого це залежить – того ж Резникова та Верещук. Але ці вглядування та загравання з радикальними націоналістами, які в меншості, яке жодне з їх політичних утворень не отримало підтримки на виборах. Замість того, щоб заручиться підтримкою народу та йти до виборів, займатися питаннями миру, тарифів та своїх обіцянок. Є політична відповідь – виконувати чи не виконувати Мінські домовленості та продовжувати цей європейський паритет цін по електроносіям чи від нього відмовитися. Для цього влада має вирішитися, чи вона з народом, чи з якимись меркантильними інтересами та інтересами інших країн”, – зауважив він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору