Ужгородка

Новини Закарпаття

Бурміч: Це “план Б” влади – відправити людей із Майдану прямо на війну

Народний депутат від “ОПЗЖ” Анатолій Бурміч заявив, що в Україні може розпочатися повномасштабна війна в разі, якщо люди “вийдуть на Майдан”.

Своєю думкою він поділився у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“За останні тижні ми чули стільки взаємовиключних заяв від влади, зовнішніх партнерів. Одні кажуть, що наступають, інші кажуть, що немає ніякої загрози, росіяни кажуть, що ми готуємось наступати. Росії не вигідно наступати. Нащо напередодні зустрічі з Байденом Росії дії, які це можуть зірвати. Нам це вигідно? З 1 грудня «Нафтогаз» підвищує ціни. Ми знаємо, які у нас запаси вугілля, запаси газу у сховищах, ціни в магазинах. Всі прогнозують, що у нас через кілька місяців можуть бути віялові відключення, й платіжки такі, що це може зупинити нашу енергосистему. Я думаю, це план “Б”, який нам влада обіцяла вже кілька років. Коли буде загроза, що люди будуть виходити на вулиці й змітати владу, то у них буде план “Б”. Якимось чином станеться так, що у нас розв’яжеться війна й ті, хто буде стояти на Майдані підуть воювати”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору