Ужгородка

Новини Закарпаття

Розенко: Другий термін Зеленському не світить

Президента України Володимира Зеленського не оберуть на другий термін, тому що у нього низький рейтинг.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-міністр соціальної політики України Павло Розенко.

“У зміні влади я нічого поганого не бачу, зміна влади в країні – це як рушій прогресу країни, щоб еліти не застоювалися і знали, щоб залишитися далі їм щось потрібно робити”, – зазначив Розенко.

Також він додав, що Зеленського не оберуть на другий термін.

“Щоб ми не говорили про другий термін Зеленського, але другий термін йому не світить і сьогодні вся рейтингова картина показує, що він йде стабільно шляхом Віктора Ющенка, тобто 5% через 2,5 роки ми бачимо”, – сказав Розенко.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору