Ужгородка

Новини Закарпаття

Ставнійчук: Європейці дозволили Путіну виступити на безпековій конференції: що це означає

Європейці дозволили російському президенту Володимиру Путіну виступити на Мюнхенській безпековій конференції і це означає, що вони були стурбовані надмірним впливом США у міжнародній політиці.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ заслужений юрист України Марина Ставнійчук.

“Великі країни ті, які визначають міжнародну політику, тенденції на найближчі десятиліття, вони завжди домовляться між собою. Однополярний світ змінився у 2007 році, коли домінувала єдина держава, як всесвітній поліцейський – це США. Після мюнхенської промови Володимира Путіна і це була одна з червоних ліній сучасності. Більше того, європейці дали можливість Путіну цю промову на Мюнхенській безпековій конференції – це означає, що у 2007 році європейці також були стурбовані занадто великим, надмірним впливом США як єдиного полюса впливу, контролю, врегулювання, визначення хто правий, а хто ні. Мені здається, що в той час багато європейських країн хотіли, щоб працювали інститути міжнародного права такі як ООН та інші, які мають розв’язувати світові проблеми”, – розповіла Ставнійчук.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору