Ужгородка

Новини Закарпаття

Биков: Треба готуватися до того, що США не підтримають нас у разі нападу Росії

Україні потрібно готуватися до того, що США не підтримають нас у разі нападу Росії.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний консультант Сергій Биков.

“Експерти міжнародного центру Карнегі говорять про те, що нам необхідно готуватися до недостатньої реакції США і налагоджувати контакти з окремими європейськими країнами для того, щоб у двосторонньому порядку отримувати озброєння і додаткову підтримку”, – розповів Биков.

Також він додав, що Україна вже має домовленості з деякими країнами ЄС щодо постачання зброї.

“У нас вже є домовленості з Польщею і з рядом інших країн Європейського Союзу. В бюджеті 2021 року оборона фінансувалась на 5,4% ВВП, а у 2022 році на 5,9% ВВП, що на близько 30 млрд гривень більше ніж було раніше”, – сказав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору