Ужгородка

Новини Закарпаття

Ємець: Росія може сфабрикувати провокацію на Донбасі, щоб розпочати повномасштабну війну

Росія може сфабрикувати провокацію на Донбасі, щоб розпочати повномасштабну війну.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ депутат Київської міської ради, “Європейська солідарність” Леонід Ємець.

“Чи може Донбас бути територією, на якій Росія знайде привід для того, щоб пояснити та аргументувати свою відкриту збройну агресію проти України? Звичайно, тут не потрібно бути великим стратегом, щоб побачити, що ця больова точка контролюється в тому числі російськими кураторами. Може повторитись історія, коли буде просто сфабрикована провокація, де Росія вийде на захист своєї території і своїх громадян”, – сказав Ємець.

Також він додав, що Росія хоче зламати світовий порядок і їй це вдається.

“Росія розпочала свою агресію багато років тому і розпочала її з певною стратегією, Росію не влаштовувала ситуація, за якою велика країна з ядерною зброєю, мільйонними військами, сировиною, нафтою та газом має такі ж самі права як і маленька країна без ядерної зброї, нафти, газу, наприклад, Швейцарія, Україна. Росія хотіла повторення старої історії за часів Радянського Союзу, коли були держави, які мали більше прав, ніж інші. Вся ця стратегія з анексією Криму, міграційною кризою, агресією на Донбасі, “Північний потік -2″ і все це в сукупності – це частина великої стратегії зламання світного порядку і Росії це вдається”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору