Ужгородка

Новини Закарпаття

Україна працювала на інтереси “чужого дядька”, говорячи, що “Північний потік-2” не має бути добудовано, – юрист

Україна працювала на інтереси “чужого дядька”, говорячи, що “Північний потік-2” не має бути добудований. 

Таку думку висловила заслужений юрист України Марина Ставнійчук в ефірі телеканалу НАШ.

“Мене весь час обурювало, бо ми працювали на інтереси “чужого дяді”, коли ми говорили про те, що “Північний потік-2” не має бути добудований у той час, коли нам треба було говорити, що це ваші питання “Північного потоку-2″. Але є наш газогін, де залучена газотранспортна українська система, і ми зацікавлені у перемовному процесі, щоб мати гарантовану, не тільки до 2024 року, а й наступні 10-15 років можливість транспортувати газ через Україну”, – наголосила юрист. 

Також Марина Ставнійчук додала, що оскільки Україна сповідує свій національний інтерес, то вона не може “кричати” голосом керівника зовнішньої розвідки Міністерства оборони про те, що Росія нападе, а прем’єр говорити про те, що ми ведемо перемовини, при чому не з “Газпромом”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору