Ужгородка

Новини Закарпаття

Танки Росії націлені на Україну, тому треба бути готовими до всього, – нардеп

Танки Росі націлені на Україну і потрібно готуватися до різних сценаріїв розвитку подій.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ народний депутат від фракції Батьківщина Костянтин Бондарєв.

“Вже восьмий рік йде війна і, на жаль, сьогодні якогось плану немає для того, щоб закінчити ц війну. Потрібно констатувати, що за 2,5 роки ми від чинної влади не почули чи є в неї хоча б план “А”. Вторгнення можливе, тому що сьогодні танки Росії є і націлені вони на Україну, і готуються до чого завгодно”, – сказав нардеп.

Також він додав, що в України є великі зовнішні загрози і потрібно об’єднувати суспільство, щоб боротися з ними.

“У нас є дуже великі зовнішні загрози, тому що перед Другою світовою війною Франція також думала, що їй допоможуть і що сталося? Потім всі допомагали тільки своїм країнам боронити свою територію. Тому нам потрібно об’єднувати нашу націю перед зовнішніми загрозами”, – зазначив він.  

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору