Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков про законопроект про національну ідентичність: Я не думаю, що розвивати патріотизм – це погано

Основна суть законопроекту про національну ідентичність – це питання розвитку патріотизму, тому розвивати любов до своєї  держави – це не погано.

Так висловився у прямому ефірі на телеканалі НАШ екс-голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Основна суть законопроекту – це питання розвитку патріотизму, патріотизм нашій країні теж потрібен. Я думаю, якщо є якісь конкретні питання, то їх можна буде вирішити і до другого читання. Я впевнений, що патріотизм не міряється носінням вишиванки і багатьма іншими речами. Багато зрадників співали гімн, а тоді працювали точно не на користь України”, – розповів Разумков.

Також він додав, що потрібно розвивати любов до своєї держави та підтримувати її.

“Я не думаю, що це погано, коли ми будемо розвивати любов до своєї держави і підтримувати її на належному рівні”, – сказав він.

ЗМІ повідомляють, що партія “Слуга народу” планує зареєструвати законопроект про національну ідентичність.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору