Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков розповів чи буде брати участь у президентських виборах

Екс-спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі нашого телеканалу розповів чи буде борати участь у наступних президентських виборах.

“Якщо ви пригадаєте 2019 рік та вибори, то ця компанія коштувала набагато менше ніж будь-яка інша виборча компанія в історії нашої держави. Тому питання грошей завжди важливе, але головне питання при побудові партії – це не гроші,  тому що є і малий бізнес, який відверто тобі допомагає, і активісти, і громадські організації, які точно тобі допоможуть побудувати партію. Якщо ти почнеш будувати партій проект, то ти його будеш не будувати, а продавати і такого  б точно не хотів би бачити. І головне це буде питання не в грошах, а в людях, з якими ти будеш формувати команду”, – розповів Разумков.

Також він відповів на питання нашого ведучого щодо президентських виборів:

“Я на всі вибори піду,  я у всіх виборах брав участь і не буду порушувати цю традицію”.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору