Ужгородка

Новини Закарпаття

Разумков спростував своє причастя до мережі ломбардів: Вони нічого не можуть знайти і починають вигадувати

Народний депутат України Дмитро Разумков не має жодного відношення до мережі ломбардів “Про100Кредит”, про які йдеться в розслідуванні журналіста Сергія Іванова. 

Про це повідомив сам парламентарій в ефірі телеканалу НАШ. 

“Якби я заробив хоча б копійку якихось незадекларованих грошей, або був замішаний у якихось корупційних схемах, повірте мені, на наступний день після того, як я перестав бути головую ВР, мої б опоненти зробили б все, щоб я не тут в ефірі розповідав вам про своє бачення, цінності та про те, якою я б хотів бачити державу, а я б розповідав в абсолютно іншому місці. Оскільки нічого іншого вони знайти не можуть, вони починають вигадувати. Вони підставляють лише себе, і це демонструє, що вони мене бояться. Я думаю, це добре”, – наголосив парламентарій.  

Нагадаємо, 22 листопада журналіст Сергій Іванов у своєму розслідуванні, опублікованому на YouTube-каналі “Ісландія”, повідомив, що Дмитро Разумков, попри свої заяви, зберігає контроль над мережею ломбардів “Про100Кредит”. 

Він наголосив, що у травні – за два місяці до того, як зробити з парламентської трибуни заяву про непричетність до ломбардного бізнесу – Разумков переоформив “Про100Кредит” на своїх помічників у парламенті Юлію Овдій та Дмитра Тележинського.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору