Ужгородка

Новини Закарпаття

Бурба може працювати на якогось олігарха. Він готується до нового політичного сезону, – Веніславський

Народний депутат від “Слуги народу” Федір Вениславський заявив, що екс-начальник ГУР МО Василь Бурба може працювати на якогось олігарха і на даний момент готується до нового політичного сезону.

Таку думку нардеп висловив в ефірі телеканалу НАШ, коментуючи розслідування Bellingcat про “вагнерівців”.

“На моє глибоке переконання, коли генерал розвідки, керівник головного управління розвідки навіть у минулому починає виступати публічно та розповідати про якісь речі, це вже перехід у політичний простір. Я не знаю, на кого працює Бурба, але думаю, на когось з олігархів. Він готується до наступного політичного сезону”, – зазначив Веніславський.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору