Ужгородка

Новини Закарпаття

Бортнік: Путін може дозволити собі незалежну зовнішню політику

Директор Українського інституту політики Руслан Бортнік вважає, що президент Росії Володимир Путін може вести незалежну зовнішню політику на відміну від України.

Своєю думкою він поділився у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Є мільйон версій, чому відбувається це загострення навколо України. Ми бачимо, що наші партнери створили для нас ідеальний шторм. Вони прокрутили п’ять хвиль інформаційно дискредитуючи українську владу, створили внутрішню політичну нестабільність. Справа не тільки в Bellingcat. Це б’є по довірі президенту і його оточення в силових структурах. Це серйозна проблема. Хто запускав ці справи? Росія – ні. Потім наші західні партнери прокрутили історію з російським вторгненням. Звідки вона йде? Україна та Росія синхронно відмовлялися від реальності цієї історії”, – розповів він.

За його словами, Україна залишається дуже важливою частиною російського політичного дискурсу.

“Без рішення цього питання Росія не може зробити наступного кроку в своєму розвитку”, – додав Бортнік.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору