Ужгородка

Новини Закарпаття

“Країну поставили на коліна” – Тимошенко подала до Нацполіції дві заяви про злочини влади

Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко написала до Національної поліції дві заяви про злочини влади – щодо незадовільної боротьби з  COVID-19, а також дефіцит газу та вугілля.

Про це повідомляє телеканал НАШ.

“Першу заяву про злочин, яку я передала міністру внутрішніх справ – це заява про злочин стосовно того, щоб знайшли конкретних винних та відповідальних, що країна незабезпечена киснем і противірусним препаратом”, – зазначила Тимошенко.

Також вона подала заяву, що стосується енергетичної сфери України.

“Питання, з яким я звернулась до міністра – це друга заява про злочин, яка стосується того, що Україну поставили на коліна в енергетичній сфері і тут є дві складові, перша – це не закачали газ в газові сховища, потрібно було закачувати мінімум 25-27 млрд, закачали для державних потреб, які можна використати, всього 10 млрд. Це означає, що НАК “Нафтогаз”, який мав на своєму рахунку в той час, коли треба було влітку закачувати газ, майже 2 млрд доларів і не використав гроші для того, щоб виконати свій обов’язок – закачати газ в газові сховища. Це означає, що країна в найхолодніший час по суті залишитися без необхідної кількості газу. І це ж стосується, вугілля, потрібно було закласти 2,5 млн тонн,  а заклали лише 700 тисяч тонн”, – розповіла вона.

Як повідомляв НАШ раніше, Кабмін змінив правила для “жовтої” зони карантину.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору