Ужгородка

Новини Закарпаття

Вакаров: Зараз саме час для зустрічі Зеленського та Путіна

Німеччині та Франції  не до проблем України, тому зараз саме час для зустрічі українського президента Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна.

Таку думку висловив у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний і міжнародний експерт Василь Вакаров.

“Я думаю, що Володимир Зеленський на сьогодні не втратив рівноваги, в нього є більшість в Верховній Раді, є уряд, РНБО зі своїми неконституційними речами, але, як на мене, вони діють. Тому, що може зробити або, що мав би зробити Зеленський – оскільки зараз у Німеччині формується нова влада, а у Франції тільки починається виборчий процес і їм зараз не до нас, то Зеленський мав би зіграти свою гру. Пригадайте, як у квітні Зеленський доручив Єрмаку організувати зустріч з Путіним і мені здається, що зараз саме час для того, щоб вийти віч-на-віч і вести розмову з президентом Росії”, – розповів він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору