Ужгородка

Новини Закарпаття

Росія не хоче виглядати слабкою, тому хоче спровокувати конфлікт, – політичний експерт

Російська Федерація не хоче виглядати слабкою, тому хоче спровокувати конфлікт і показати, що на неї напали, а вона лише захищалась.

Таку думку висловила у прямому ефірі на телеканалі НАШ політичний експерт Олеся Яхно.

“Зараз різні розвідки говорять про те, що дії Росії не схожі на блеф і що може бути внутрішня мотивація, що Росія не може зупинити процеси європейської, євроатлантичної інтеграції, не може вплинути на регіон і щоб не виглядати слабкою потрібно спровокувати якийсь конфлікт, щоб сказати, що на них хотіли напасти, ослабити і вони захищались. Тому що ця концепція ізоляціонізму Росії буде продовжуватись і ми бачимо, що вже погіршуються стосунки з ЄС та НАТО”, – сказала вона.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору