Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні потрібно вводити надзвичайний стан, якщо розвідка має такі дані про напад РФ, – юрист

На території України потрібно вводити надзвичайний стан, оскільки розвідка має дані про напад Російської Федерації.

Таку думку висловив адвокат юрист Євген Лосовський в ефірі телеканалу НАШ.

“Є маркери, і занадто висока ціна, якщо ми гадатимемо і не вгадаємо момент вторгнення з можливою частиною окупації території, яка буде супроводжена тисячами жертв. Тому, якщо маркери говорять про те, що ми чекаємо на війну, розташування ударних угруповань військово-повітряних сил, десантно-штурмових груп, всі, хто розуміють хоча б трохи у військовій науці, це говорить про те, якого роду має бути підготовка”, – сказав юрист.

Також юрист зазначив, що треба вже вводити НС, якщо розвідка має такі дані про напад Росії.

“Дані розвідки говорять про те, що запровадження надзвичайного стану має бути розглянуте найближчим часом. Введення НС абсолютно змінює роботу економіки, фінансової системи країни”, – додав він.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору