Ужгородка

Новини Закарпаття

Южаніна про спецоперацію з “вагнерівцями”: Дійшли до того, що навіть зраду можна приспати

Народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна в ефірі НАШого телеканалу прокоментувала спецоперацію з “вагнерівцями” та зазначила, що результат цієї операції – це невміння керувати державою.

“Слуги народу” вже говорили, що не почули нічого нового з інформації Bellingcat, яка була оприлюднена, а що нове мали почути? Ця інформація просто підтвердила те, про що ми говорили до цього. Як же можна приспати людей, їхню реакцію, думку, щоб дійти до того, що навіть зраду можна приспати і через два тижні чи через місяць переходити в іншу фазу її обговорення чи це навмисно чи ні, чи це просто не вміння керувати державою і цінити кожне слово, яке ти говориш”, – сказала вона.

Нагадаємо, 17 листопада журналісти Bellingcat за участю The Insider опублікували розслідування спецоперації українських спецслужб, в ході якого розвідникам вдалося вивезти з Росії десятки найбільш значущих бойовиків ПВК Вагнера, причетних до військових злочинів в Україні. 

У розслідуванні йдеться про те, як українським розвідникам вдалося завербувати бойовиків ПВК Вагнера й отримати з них прямі докази їхньої участі у військових злочинах.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору