Ужгородка

Новини Закарпаття

Існують ризики інфаркту та інсульту: лікар розповів про стан здоров’я Саакашвілі

Ризики інфаркту та інсульту у екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі на тлі його стану виключити не можна. Для одужання Саакашвілі доведеться багато місяців реабілітуватися.

Про це заявив особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе в ефірі одного з телеканалів.

“Звичайно, нічого виключити не можна. І інсульту та інших поразок головного мозку теж. Серце, печінка і таке інше. Подивимося, як буде. Ми у процесі лікування. Зараз важко говорити як і що буде… Йому доведеться багато місяців реабілітуватися. Я навіть не знаю, скільки це триватиме і як. Тож ми поки що на початку шляху його здоров’я”, – заявив лікар.

Кіпшидзе зазначив, що лікування Саакашвілі триває вже 4-й день. Він починає приймати їжу, але дуже маленькими дозами. Лікар зазначає, що лікування відбувається добре, проте сам пацієнт ще слабкий. Йому дуже важко пересуватися, практично ходити він не може, є дуже виражена слабкість.

“Щодо лікарів, я хочу повторити, там 4 їхні групи. Першу групу – міністр призначив. Друга – омбудсмен. Третя – окрема група, неурядова. Четверта група – місцеві лікарі. Лікарів достатньо, поки що”, – додав лікар.

Як НАШ повідомляв раніше, стан здоров’я колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі покращився, хоча деякі неврологічні розлади ще потребують лікування.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору