Ужгородка

Новини Закарпаття

Мураєв: Реформи в Україні проходять під диктовку МВФ та іноземних посольств

Лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв заявив, що Україна повинна на законодавчому рівні заборонити іноземцям обіймати посади в управлінні країною.

Свою думку він виразив у прямому ефірі на телеканалі НАШ.

“Сьогодні ми не керуємо власною країною Так звані реформи проходять під диктовкою МВФ та іноземних посольств. З початку цим взагалі займалися інтуристи: грузини, прибалти, поляки, громадяни США та Великої Британії. Але що хорошого вони зробили? Що сталося з нашою медициною, правоохоронною системою, освітою, економікою та банком? Іноземці в уряді та наглядових радах в наших стратегічних підприємствах діють в користь своїх країн, а наші підприємства стають збитковими. Іноземці контролюють Нацбанк, «Нафтогаз», судову систему, інші незалежні органи, але незалежні від нас, українців. Нас грабують та знищують, видавлюють із нашої землі. Ця земля скоро вже не буде нашою, а мільйони наших громадян гнуть спини на чужині. Чим насправді це відрізняється від окупації чи колонізації? Ми маємо звільнитися від них та відвоювати свою незалежність”, – сказав він.

За його словами, Україна повинна на законодавчому рівні заборонити іноземцям обіймати посади в управлінні країною.

  • Підвищена увага мешканців столиці України до ефіру НАШ протягом дня забезпечив телеканалу лідерство серед усіх інформаційно-новинних мовників 9 листопада 2021 року. НАШ став найкращим інформаційно-новинним телеканалом дня у Києві, з такими цифрами: rat – 0,71%, shr – 2,11% (ЦА: Київ 18+)*. Традиційно, “НАШ” лідер у рейтингу 18+ Кабель: Rat – 0,84%, Shr – 2,46% (ЦА: Кабель 18+)* * Зазначені у статті результати дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом “НАШ” за 9 листопада 2021 року Overnight надані за показниками rat%, shr%.

 

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору